Hamam Hizmetlerimizi Haftanın 7 Günü Sabah 07:00 ile Gece 23:00 Saatleri Arası Hizmet Vermekteyiz.
Bayanlara;
Kış Sezonu 15 Ekim-30 Nisan
Çarşamba: 08.00-14.00 arası
Cumartesi: 08.00-18.00 arası hizmet vermekteyiz.
Cumartesi Bayanlar Günüdür.
Yaz Sezonu 1 Mayıs- 14 Ekim
Yaz sezonunda talep yoğunluğu nedeniyle randevu almanız gerekmektedir. Anlayışınız için teşekkürler.

*Gelin Hamamı, Damat Hamamı ve Asker Hamamı eğlenceleri yapılır.

Sauna Hizmeti (Buhar Odası)

Saunanın sunduğu ısı terapisi, terleme ile toksinlerin giderilmesini sağlar, cildi arındırır, dolaşımı hızlandırır ve kasları gevşetir.

Kese & Köpük Masajı

Cilt ve vücudunuzdaki ölü deri hücrelerinden kurtulmanızı ve cildinizin canlanmasını sağlar. Zeytinyağlı sabun ile uygulanır.

Hamam Geleneği

Kadim ve saygın yıkanma geleneği Türk hamamının günlük gerginliği giderici ve yorgun kasları rahatlatıcı bir etkisi vardır. Göbek taşı ve kişisel yıkanma kurnalarının yanı sıra, iki kişilik özel kurnada daha izole bir hizmet de alabilirsiniz.

Buhar Banyo Seremonisi

Isısı ayarlanmış buhar banyosu, Antik Roma odalarından esinlenmiştir.  Vücudu ısıtır, cildi arındırır, nemlendirir.  Çatlamış kuru cildi iyileştirir. Fiziksel ve zihinsel dinginlik kazandırır.

Dalaman Belediye Hamamında keyifli bir gün nasıl geçer?

Öncelik olarak size özel bir soyunma odası tahsis edilir. Bu odada ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi odaya bırakır, peştamalı takar odanızı kilitleyerek ayrılırsınız. Size özel güvenli soyunma odalarımız mevcuttur. Ayrıca sıcak soğuk içeceklerinizi içebileceğiniz dinlenme bölümlerimiz vardır.

İçeriye girdiğinizde karşınızda büyük bir göbek taşı göreceksiniz. Bu göbek taşı geleneksel Türk Hamamının bir özelliğidir. Dilediğinizi yapmak size kalmış, ister göbek taşında keyif yapar, ister saunada terler, ister duş alır, ister halvette sakince yıkanırsınız.

Tabiki hamama girip de kese ve masaj olmadan çıkmak hamam geleneğine aykırıdır. Kesecilerimiz isteğinize göre size kese ve masaj hizmeti vermek için bu hamamda çalışmaktadırlar. Bu işlemlerden sonra duşunuzu alıp hamamdan çıkarsınız.

Size Meydancı olarak görevlendirilmiş personelimiz sizi güzelce havlu ile kurulayarak havlunuzu verir odanıza ya da dinlenme odanıza geçebilirsiniz.