Geleneksel kültürümüz olan hamam kültürünü Hiç denediniz mi denemediyseniz Temiz ve hijyenik bir ortamda bu kültürümüzde devam ettirmekte olan Dalaman Belediye Hamamına bekleriz açılış saatleri her gün 07 – 23 arasıdır.

Bayanlar için hafta içi çarşamba hafta sonu cumartesi 08 – 18 arası bayanlar günü diğer gün ve saatler Baylar içindir Ailesi ile Gelmek isteyen müşterilerimiz için aile bölümlerimiz vardır. Bayanlar günü haricinde her gün 07-23 arası hizmet alabilir. Randevu alınırsa süre uzatılabilir.

Ayrıca talep edilirse akşamları randevulu 22 den itibaren bayanlara tahsis edilebilir. Bayanlar için bayanlar bölümümüz Vardır her gün 07-23 arası faydalanabilirler. Bayanlar için gelin hamamı ve özel günleriniz için randevu alabilirsiniz. 50 kişilik kapasitede hizmet verebilecek bir tesisdir.

Havuz buhar saunası ücretsiz. bayanlar için bayan kesicimiz Baylar için bay kesicimiz hizmet vermektedir. Dalaman içi servislerimiz vardır. 5 kişi ve üzeri Ortaca’ya da servis yapılır. Köyceğiz ya da diğer bölgelerden gelen müşterilerimiz için otogardan alınıp otogara geri servis yapılır.

2000 m2 geniş araç park alanı ile otobüs gibi büyük araçlara yerimiz vardır.


Family Bath
Turkish Bath

Hizmetkerimiz